Sebeobrana

 

Čechovka spolu se Školou bojových umění a sebeobrany Břeclav, nabízí všem zájemcům od 8let (muži, ženy, děti) soukromé lekce sebeobrany (možno však domluvit i skupinová cvičení) a pořádáme i jednodenní a dvoudenní semináře a akce. Od 15let mohou děti chodit na cvičení dospělých.

S klientem cvičíme obvykle 1x týdně, ale vše je záležitostí individuální domluvy. Můžete si s námi domluvit cvičení přes týden, ale i o víkendech a svátcích. Zaměření může být čistě „prevence“, ale vyhovíme i požadavkům na konkrétní techniky. Výuka je určena především pro nováčky, kteří nemají žádné znalosti s bojovými sporty, či sebeobranou, avšak tím, že máme zpracován systém kurzů od začátečníka (LEVEL1), až po nejvíce pokročilého (LEVEL6), dokážeme novým kouskům naučit i pokročilé zájemce, kteří již nějaké zkušenosti ze světa bojových umění či sportů mají.

Cvičíme mix různých bojových umění a sportů: (Karate, Judo, Aikido, Krav Maga, Box, Kick-Box, Jiu-jitsu, Wate-jitsu, MMA). K dispozici máme nepřeberné množství různých profesionálních cvičebních pomůcek (Lapy, helmy, štíty, chrániče, gumové nože, gumové pivní lahve, tyče, žíněnky, tatami, boxovací panák B.O.B Century XL a v neposlední řadě také novinku - speciální elektrický nůž, který imituje malým výbojem opravdové říznutí. Nově také nabízíme zařazení technik KONDIČNÍHO CHARAKTERU, neboť v roce 2019 jsme získali osvědčení kondičního trenéra. Místo nudné, stále se opakující rozcvičky, tak můžete u nás zažít třeba KRUHOVÝ TRÉNINK na závěsném systému, známém pod zkratkou TRX, cviky s vlastní vahou, ale také různými dalšími pomůckami.

Sebeobranu v naší škole chápeme jako celek-komplex různých informací, cvičení, zkušeností, pravidel a i samotných technik obrany. Snažíme se, aby se zájemce uměl střetu vyhnout, odhalit začínající problém a umět na něj adekvátně reagovat. Teprve jako poslední možnost volíme fyzické techniky obrany, jako jsou (údery, kopy, přehozy, páky, hmaty, chvaty). Učíme zájemce používat různé obranné prostředky (taktické pera, teleskopické obušky, pepřové spreje, paralyzéry, pouta).

Veškerá cvičení je možno darovat formou poukazu.

Výuku vede:

Petr Čapka

Ředitel organizace

Akreditovaný instruktor sebeobrany dle MŠMT ČR (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy)

Certifikovaný instruktor sebeobrany ČSWABU (Český svaz Wa-te jitsu do a bojových umění)

Kondiční trenér dětí a mládeže

Instruktor pro teleskopický obušek a taktické příslušenství ESP

Zdravotník první pomoci s akreditací MŠMT ČR

+420 606 707 376

info@sebeobranabreclav.wz.cz

 

Hana Reifová

Certifikovaný asistent instruktor sebeobrany

Kondiční trenér dětí a mládeže

reifovah@sebeobranabreclav.wz.cz