Wellness

Saunový svět

Saunování má jednoznačně příznivý vliv na lidský organizmus, především napomáhá odstraňovat stresy každodenního života. Má prokazatelné blahodárné účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu vč. svalstva a v neposlední řadě i příznivé kosmetické a relaxační účinky.

Masážní lůžko HydroJet

Masážní lůžko HydroJet slouží pro masáž vašeho těla, kterou si řídíte vy sami. Pouze se položíte v lehkém oblečení na podložku (nedochází ke kontaktu těla s vodou) a sami necháte trysky, aby masírovaly celé vaše tělo nebo pouze jeho potřebnou část.

Masážní kalhoty Pneuven

PNEUVEN RELAX 4.14 PD je přístroj pracující na principu sekvenční tlakové masáže, určený pro regenerační a podpůrné účely u zdravých jedinců.

Relaxační masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.

Solárium

Opalování v soláriu lze obecně přirovnat k pobytu na slunci, to však jen částečně, neboť v přírodě lze jen obtížně stanovit správnou míru expozice UV záření. Naopak v soláriích je tento zásadní problém bezpečně vyřešen, člověk se zde nemůže setkat se všemi těmito těžko odhadnutelnými faktory.