Relaxační masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.

Nejčastější masáží u nás prováděnou je klasická rekondiční masáž zad a šíje. Tetnto typ masáže je oblíbený právě pro svou schopnost okamžitě uvolnit stuhlé svalstvo šíje, zad a beder. Masáž je vhodná pro klienty zatěžující jednostraně záda, mající sedavou práci nebo sportovce. Dále provádíme masáže i jiných částí těla, popřípadě celotělové masáže.

Před klasickou masáží můžeme doporučit jakýkoliv druh sauny (finská, infrasauna), které jsou součástí našeho wellness centra. Skloubení sauny a másáže je častou a vyhledávanou kombinací wellness světa. Svalová hmota se díky prohřátí a prokrvení ze sauny stane mekčí poddajnější, čímž umožní intezivnější promasírování.

Jemné mobilizační techniky

Technika Jemné mobilizace spočivá v šetrném protažení a uvolnění svalových úponů, případně blokád obratlů. To se děje za pomocí odborně vyvýjeného tlaku (nebo tahu) na postižené části spojeného s prodýcháváním. Samotná technika Jemných mobilizačních technik se nejčastěji provádí bez oleje na suchou pokožku. Náš masér ji však nejčastěji zapracovává do rekondiční masáže zad, pokud narazí na blok, se kterým si tato klasická metoda neví rady.

Náš masér

Bc. Adam Jonáš