Sport Bar

Produkty obsahující L-Carnitine

L-Carnitine 100.000   

L-karnitin hraje velmi důležitou roli při využití tuků jako zdroje energie. Zajišťuje transport tuků do buněčných organel – mitochondrií, kde dochází k jejich využití jako zdroje energie. Organismus má sice schopnost produkovat L-karnitin sám nebo ho získat ze stravy, nicméně pro efektivní spalování tuků je důležité zajistit dostatečně vysokou hladinu této látky. L-karnitin je využíván i jako doplněk při dietách a cvičebních režimech.

L-Carnitine Liquid

L-CARNITIN LIQUID je s 1500 mg L-karnitinu v jedné ampuli jeden z nejvíce koncentrovaných výrobků tohoto typu na trhu. Doporučené dávkování je jednou denně, 45 minut před cvičením.

 

L-Carnitine Drink

Jedno 500 ml balení dodá vašemu tělu celých 1000 mg L-karnitinu. Doporučuje se pít před a během cvičení.

 

 

L-Carnitine Fitness Bar

L-karnitin nyní přichází i ve formě praktické tyčinky. Ideální tyčinka pro uspokojení pocitů hladu, která navíc podporuje spalování tuků. Obzvláště vysoký obsah ovocných složek ocení všichni milovníci ovoce.

 

 

Jiné než Carnitinové spalovače

Max Lean

Obsahuje kombinaci rostlinných extraktů a dalších složek, které vám pomůžou splnit vaše požadavky. Základní složkou je Citrus aurantium, která podporuje spalování tuku, snižuje chuť k jídlu a zvyšuje ochranu svalové tkáně. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje tzv. katechiny, které mají schopnost prodloužit účinek epinefrinu – látky, která se uvolňuje v organismu během fyzického výkonu. Epinefrin zvyšuje úroveň metabolismu a umožňuje využití tuku jako zdroje energie. Další složkou je kofein, ten je přidán kvůli jeho schopnosti mobilizovat tukové zásoby a stimulaci organismu. Mezi velmi perspektivní látky patří guggul sterony, které zachytávají v krevním řečišti tukové buňky a následně je likvidují.

Super Nova Caps

Termogenní systém pro spalování tuků. Základem je vysoký obsah synefrinu a kofeinu, které jsou doplněny o extrakt ze zeleného čaje, extrakt z vrbové kůry a další efektivní složky. Extrémní přípravek, který způsobuje výrazné zvýšení úrovně metabolismu, podporuje spalování tuku a má silný stimulační účinek na organismus.

 

Produkty obsahující proteiny

Protein Shake

Každý, kdo usiluje o snížení své tělesné hmotnosti, by neměl dopustit, aby k tomu došlo díky odbourání svalové tkáně, ale výhradně odbouráním přebytečných tukových zásob. Aby to bylo možné, organismus vyžaduje přísun bílkovin. Čím vyšší je podíl svalové tkáně v těle, tím více kalorií je organismus schopný spálit, a to dokonce i během klidové fáze. LOW CARB PROTEIN SHAKE je jednoduše přesně to, co potřebujete pro doplnění své dietní stravy.

DoublePro

Proteinová tyčinka s obsahem 28% bílkovin a unikátním dvojitým vrstvením příchutí. První pomoc proti akutnímu pocitu hladu. Výborný potréninkový doplněk výživy. Vhodný a zdravý dezert.

 

Protein Bar 32%

Tyčinka s vysokým obsahem bílkovin (32%) a nízkým obsahem tuků, která představuje skvělou alternativu zákusků a jiných sladkostí.

 

 

Gold Whey

Poskytne vašemu tělu velké množství bílkovin a jen velmi malé množství sacharidů. Díky výrobě za použití technologie ultrafiltrace, se vyznačuje velmi snadnou a rychlou vstřebatelností. Pokud ho rozmícháte ve vodě, je doba trávení kolem 20 minut. Podpoří výstavbu vaší svalové hmoty. Ke svému nízkému obsahu sacharidů napomáhá lepšímu spalování tuku.

 

Beef Jerky

Trvanlivý tepelně opracovaný masný výrobek – dietní sušené maso – tradiční americké masové plátky vyráběné z výběrového hovězího masa podle starého receptu z divokého západu. Vhodný způsob na doplnění proteinů po cvičení nebo jako doplněk stravy na cestách.

 

 

Sacharidové produkty

Power Starter

Obsahuje rychle působící kofein a taurin, které spolehlivě nakopnou váš organismus. Kofein má povzbuzující účinky na organismus, zvyšuje navíc reakční schopnosti a pozornost. Přitom zlepšuje také kontraktilitu a motoriku svalstva. Oproti kávě působí mnohem rychleji a je daleko šetrnější k žaludku. Podporuje také spalování tuku.

 

Carbo Drink

Pití Carbo high energy drink (optimální kombinace lehce využitelných sacharidů) před cvičením, po cvičení a během něho,vám pomůže předejít dehydrataci a zpozdí nástup svalové únavy, čímž prodlouží váš vrcholový fyzický výkon.Carbo high energy drink obsahuje sacharidy v nejrychlejší možné formě, které vám doplní vyčerpanou zásobu glykogenu po intenzivních trénincích.

 

Fitness Bar

Extra porce rychlé energie. Obsahuje odzkoušený mix sacharidů, bílkovin a vitaminů. Tyčinka je vhodná k použití mezi jídly jako svačinka, která doplní zásoby energie potřebné pro fyzický výkon. Je ideální pro rychlý vzestup hladiny energie.